חדרי נוער

חדרי נוער

תחום עיצוב הבית מציע לנו כיום שפע של פתרונות נהדרים, המיועדים לכל אחד מחדרי הבית השונים. גם חדרי הנוער, כחלק בלתי נפרד מהבית שלנו, זוכים לפריחה מחודשת ואפשר למצוא בחנויות השונות שלל של פתרונות ורהיטים מקסימים, שניתן לשלב בחדרים. אם בעבר הוצעה לנו כמות מצומצמת מאד של אפשרויות ועיצובים, הרי שכיום המצב הוא שונה. חדרי הנוער של היום הם חדרים מושקעים מאד, חדרים המותאמים באופן מלא לצרכיהם של בני הנוער ואף גם יכולים ללוות אותם בהמשך, במשך תקופה ארוכה.

באתר הקניה הישירה הגדול בישראל – Kids Furniture תמצאו תחת קורת גג אחת מגוון רחב של חדרי נוער בסגנונות שונים, ובעיקר גם במחירים ללא תחרות.

אם אתם נמצאים בעיצומו של שיפוץ הבית שלכם או אולי בונים בית ומעוניינים לרכוש חדר חדש לילד המתבגר שלכם או לנערה הצעירה, ב – Kids Furniture תמצאו מגוון רחב מאד של אפשרויות ושלל של חדרי נוער מקסימים, שמהם תוכלו לבחור. אלה יכולים להיות חדרי נוער המעוצבים בסגנון בוגר, בקווים ישרים ונקיים מאד, וגם חדרים רומנטיים יותר בעיצובם, המתאימים בעיקר לנערות. כל אחד מחדרי הנוער האלה מציע איכות ברמה גבוהה מאד, פתרונות שקל לתחזק ולנקות ועיצוב נהדר, שמתאים במיוחד לבני הנוער של היום. חדרי הנוער שבאתר יכולים לשלב שידה, ארון בגדים, שולחן כתיבה וכמובן גם מיטה, וגם פריטים משלימים לחדר, שהופכים את המרחב כולו למקום שנעים לשהות בו.

הצג:
הצג לפי:
חדר נוער שלם בעיצוב חדשני, בעל קווים נקיים ואיכות גימור גבוהה.כולל: מיטת ילדים נפתחת למיטה חבר, ..
₪8,490
חדר ילדים קומפלט לילד או הילדה שלך הכולל שולחן + כוורת בוגרת מעוצבת ומסיבית,  מיטה חזקה ומרהי..
₪8,390
החדר המיוחד של הילד המתבגר שלךהחדר דגם דנה עשוי מלמין פורמיקה חומר קל בניקויאינו נשרט ..
₪7,950
החדר המיוחד של הילד/ה המתבגר/ת שלךהחדר דגם כינרת עשוי מלמין יצוק פורמיקה חומר קל בניקוי ..
₪6,200 ₪5,500
חדר מעוצב בקו ישר ובוגר ..
₪7,800 ₪5,490
חדר ילדים קומפלט לילד או הילדה שלך הכולל שולחן + כוורת בוגרת מעוצבת ומסיבית,  מיטה במה חזקה ו..
₪4,590
החדר המיוחד של הילד/ה המתבגר/ת שלךהחדר דגם תלמה עשוי מלמין יצוק פורמיקה חומר קל בניקוי..
₪7,590 ₪5,500
Loading...